Jump to content

žalba na riješenje centra za socijalnu skrb


Vinx

Preporučene objave

Poštovani,

molim pomoć. Dobila sam riješenje CZZS gdje mi odbijaju osobnu invalidninu ne uvažavajući med.dokumentaciju i  ne poštujući Uredbu u metodologiji vještačenja..po kojoj nažalost spadam u 4 stupanj funkcionalnog oštećenja jer sam u terminalnoj fazi kronične bolesti di je potrebna transplatacija organa ili dijaliza do iste.

Molim pomoć kako napisati žalbu na riješenje. Možda neki ogledni primjer. Te ima li smisla uopće

Lp i hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Žalbom ništa ne možete izgubiti, Možete se žaliti drugostupanjskom tijelu (ministarstvu) ali predajom žalbe CZSS (pazite na rokove iz prvostupanjskog rješenja). No kako bi sastavili žalbu morate tražiti od CZSS Nalaz i mišljenje vještaka koji su Vam dužni dati a i CZSS odlučuje dali je Vaša žalba osnovana ili nije. Iz nalaza je vidljivo po kojoj osnovi ste odbijeni i prema tome ako smatrate da ste zakinuti podnesite žalbu. Potrebno je točno obrazložiti po kojim člancima Uredbe ste oštećeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija