Jump to content

Pregledavanje kamera


šnjevk

Preporučene objave

Poznanik mi se zabrinut javio(maloljetnik) kako je ukrao neke sitnije stvari iz Dma, ali nije uhvaćen niti misli da ga je itko od prodavača vidio, muči ga jel netko pregledava kamere, postoji li mogućnost da oni nađu njegov identitet preko kamera(nema kaznenih dosjea ili necem tako slicno) i to dospije do policije. Ja sam mu rekao ako misle da krade već bi ga tamo zaustavili prodavači,ali njega brine hoće li netko gledati te kamere samo da vidi jel netko krade. Hvala! 

uređeno: od šnjevk
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala puno! A sta kada bi pregledavali kamere i vidjeli, kako oni uspiju prepoznati tu osobu? 

 

Dana 27. 08. 2022. u 8:15, šnjevk je napisao:

kako oni uspiju prepoznati tu osobu?

To me i osobno uvijek zanimalo, jel postoji neka aplikacija kao u onim fbi, csi serijama koju policija koristi gdje unesu tu sliku nadzorne kamere pa se prepozna lice na neki način. Znam da mogu prepoznati ako ta osoba ima dosje jer je njegova slika u sustavu, ali ako nema jel se idalje može utvrditi identitet??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija