Jump to content

Prijevremeni raskid ugovora sa agencijom za smještaj gostiju


Tommy1985

Preporučene objave

Pozdrav svima, u jesen prošle godine, šetajući ulicom te usred skliskog kolnika doživio sam teški pad, udario glavom u pod i slomio palčanu kost.

S obzirom da se bavim iznajmljivanjem apartmana, 19.1.2022. godine sam zbog zadobivenih ozljeda i nemogućnošću bavljenja turizmom bio primoran jednoj agenciji poslati zahtjev za prijevremenim raskidom ugovora. U zahtjev sam im poslao i specijalistički nalaz gdje je vidljivo da nisam sposoban obavljati svakodnevne poslove. 

Na moj zahtjev oni su odmah maknuli moj oglas apartmana sa svog portala, ali mi do danas nikako nisu odgovorili i potvrdili da je ugovor raskinut unatoč mojim upitom preko maila.

Nadalje, ovih dana stigao mi je njihov mail da sam obavezan platiti prijevremeni raskid ugovora preko 10000 kn. 

 

Smatram da njihov postupak raskida nije korektan jer mi nisu javili da je ugovor raskinut, a oglas apartmana su povukli sa portala. Također smatram mi nisu smjeli naplatiti prijevremeni raskid zbog teške ozljede ruke i nemogučnošću bavljenja turizmom.

 

Zanima me ima li njohovo potraživanje pravnu osnovu te mogu li dobiti na sudu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija