Jump to content

Pokraden


mejna

Preporučene objave

Poštovani molim Vas pomoć!

Danas sam doživio sok navratio sam u trgovinu da platim racun od 130 kn trgovkinja je bila bahata i bezobrazna grabilaa je novce i trpala u kasu jer bilo je i sitnog novca i viska od 2 kn sto sam ju upozorio na to.Iza mene bila je zena koja me je napala kaj maltretiram s tim novcima sto sam ju pitao u cemu je njen problem i nek ceka.Problem nastaje kad sam htio da mi trgovkinja promijene 2 po 50 i da mi dadneu komadu 100 kn.Ja njoj dadoh na pult te novce a pošto sam se prepirao s ovom sto se buni koja mi je uputila niz uvredljivih rijeci nisam zapamtio da li mi je trgovkinja dala 100 kn ali nekih 100 kn je bilo na pultu koju sam uzeo u ruke sto mi je osoba x koja me napala istrgnula iz ruke rekavši to je moje,i udarila me je.Ja sam nervozno izašao iz trgovine jer me i trgovkinja potjerala. kad sam vidio da ja nemam tih 100 kn a dao sam ja sam se vratio i rekao trgovkinja da me prevarila i da mi vrati novce ona je bahato i vikajuci prebrojala kasu i rekla da njoj sve stima. pozvala je policiju a ja sam otišao vidio sam da je policajac došao. Sad mi pomozite kaj sad kaj ce se dogoditi jer sam plaćao račun i imaju moje ime a vjerojatno trgovkinja prijavljuje mene i tu osobu x.Ali moje ime policija može vidjeti preko racuna a ova osoba x je nn. ja pokraden i prevaren i sad i prijavljen jer vjerojatno je trgovkinja navela da smo se mi potukli i svadali.Molim Vasu pomoć!Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 11 sati , drot13 je napisao:

Ako je nešto prijavljeno, zvat će te, ali to ne možeš znati napamet.

I da, pitat će te zašto odmah nešto nisi prijavio, a nebitno je gdje stanuješ i gdje se to dogodilo.

Koji je rok da me.pozovu ako su me zapisali i nakon koliko vremena ako me ne pozovu onda da me nemaju u vidu?

upravo sad, mejna je napisao:

Koji je rok da me.pozovu ako su me zapisali i nakon koliko vremena ako me ne pozovu onda da me nemaju u vidu?

Da li je pametno da ista pitam ili ne mislim na to da li su me zapisali s tog računa sto sam placao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 sati , mejna je napisao:

Koji je rok da me.pozovu ako su me zapisali i nakon koliko vremena ako me ne pozovu onda da me nemaju u vidu?

Nema nekog roka.

  

prije 16 sati , mejna je napisao:

Da li je pametno da ista pitam ili ne mislim na to da li su me zapisali s tog računa sto sam placao

Ako misliš da si žrtva kaznenog djela ili prekršaja, prijavi to. Ako nisi, nemoj i nemoj više ići na to mjesto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 23. 10. 2022. u 8:01, drot13 je napisao:

Ako je nešto prijavljeno, zvat će te, ali to ne možeš znati napamet.

I da, pitat će te zašto odmah nešto nisi prijavio, a nebitno je gdje stanuješ i gdje se to dogodilo.

Ne idem tamo vise ali nema veze ako idem- ne idem tamo a ako su mene zapisali moje ime sa računa i ako je djelatnica pozvala policiju za remećenja reda i.mira a moje ime imaju a od ove sto me napala nemaju podatke pa kako da se obrani u slučaju prijave i dokaze da sam ja zrtva Hvala! Lp

uređeno: od Borbena7
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 11 sati , drot13 je napisao:

Odgovor na što?

Pa na ovo prethodno pitanje kako da se obranim i dokazem da sam žrtva napada i da sam pokraden ako me je policija zapisala po prijavi trgovkinje jer sam placao racun i imaju moje podatke a nemaju od osobe sto me je napala a ja uopće ne idem u tu trgovinu vise i da li od toga nema ništa ili me mogu pozvati u policiju bilo kad  za mjesec dva godina dvije godine ili nikad jer ja sad kao strepim i cekam da li Cu dobiti neki poziv kao da sam ja krivac.Hvala! Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija