Jump to content

Buka i radovi


ZelenaRajcica

Preporučene objave

Pozdrav svima. 

Posjedujem stan u manjoj zgradi koja osim mojeg ima još par stanova. 

Radim od doma i paraleno studiram. 

Problem je sljedeći. Netko je kupio stan dva kata ispod mojeg i već neko vrijeme imaju radove. Obavijest naravno nije stavljena na ploču niti je to itko prethodno iskomunicirao stanarima. Rade svaki dan od 7-17. No buka je nesnosna. Moj posao je remote za vanjsku firmu i uključuje komunikaciju s drugim ljudima pa nemam opciju odlaska u neki ured ili u knjižnicu, kafić. Zbog buke ne mogu raditi već neko vrijeme a također mi negativno utječe i na praćenje online predavanja i učenje. Ovo je tek krenulo i trajat će neko dulje vrijeme i ja u tom periodu ne mogu obavljati svoj posao i prijeti mi mogućnost otkaza. Kako studiram i ima često i obavezna predavanja na fakultetu, praktikume i ispite, iznimno mi je teško naći 'normalan' posao a da je dovoljno fleksibilan i ovo je jedan od rijetkih uz koji mogu studirati a da mi negativno ne utječe na fakultetske obaveze i financijski mi je prihvatljiv. 

Razgovor s ljudima nije urodio plodom. 

Mogu li ja na ikakav način nešto napraviti po tom pitanju budući da mi ugrožava egzistenciju. 

Unaprijed hvala. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija