Jump to content

nedolazak porez na kupnju nekretnine


maija21

Preporučene objave

Pozdrav svima! Imam jedno pitanje vezano za porez na nekretnine. Moja supruga je kupila kuću od mojeg oca u 6. mjesecu ove godine, a kupnja je financirana putem kredita jedne banke. Sve smo radili prema uputama banke, ali do dana današnjeg nismo dobili porezno rješenje za platiti porez 3%, ne znam zbog čega. Supruga je bila u 7. mj. na porezoj, ispunila je kontakt formu na e-građani i od tada do danas ni mu ni bu. Što trebamo napraviti, da ne bi bilo ovrha i slične stvari? Inače svi živimo na istom kućnom broju, i sad i prije prodaje, pa ne znam da li to ima veze. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma mislim, to mi je nepojmljivo. znam da je administracija spora, ali u ovom slučaju oni trebaju dobiti novce, pa sam očekivao da će odraditi u rokovima. baš sam blesav 😁

postoji li mogućnost da neće morati platiti porez? čitao sam zakon, pa ne kužim baš onaj članak za stanare sa stanarskim pravom. vjerujem da se ne odnosi na nas u ovom slučaju. inače svi živimo na istom kućnom broju, živjeli smo i prije kupoprodaje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija