Jump to content

Prijetnje tuzbom


Eddie034

Preporučene objave

Postovani,prvi put koristim ovu stranicu pa mozda i nisam odabrao dobru rubriku ali tice se i razvoda. Znaci zelim sa zenom dogovoriti razvod i sve detalje oko toga,tko ce gdje zivjeti i kamo sa djecom,tko ce ih kad vidati itd...

Al evo pitanja,mi jos uvijek zivimo zajedno i jos nije pokrenut postupak,a ona je u meduvremenu pocela izmjenjivati poruke sa drugim muskarcem,na sto sam ja samo njemu poslao poruku da je ostavi na miru,i da ga molim samo jedanput. On je mene blokirao,al sada mi zena prijeti tuzbom ako mu se ne ispricam i da ce on ici za svjedoka i da nikad necu moci vidjeti djecu...

 

Zanima me jel stvarno moguc takav razvoj dogadaja i jel su te njezine prijetnje upoce realne?

Unaprijed zahvaljujem,nadam se da ce mi netko pomoci...dosta mi je hitno...

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 minuta, Eddie034 je napisao:

Al evo pitanja,mi jos uvijek zivimo zajedno i jos nije pokrenut postupak,a ona je u meduvremenu pocela izmjenjivati poruke sa drugim muskarcem,na sto sam ja samo njemu poslao poruku da je ostavi na miru,i da ga molim samo jedanput

Nemate se Vi što obraćati toj trećoj osobi. Ubuduće se suzdržite od ovakvog ponašanja, jer ona je slobodna birati s kim komunicira.

prije 12 minuta, Eddie034 je napisao:

On je mene blokirao,al sada mi zena prijeti tuzbom ako mu se ne ispricam i da ce on ici za svjedoka i da nikad necu moci vidjeti djecu...

Niste se dužni ispričavati, radi prijetnje onemogućavanja viđanja djece, jer za takvu zabranu nema osnove.

prije 14 minuta, Eddie034 je napisao:

Zanima me jel stvarno moguc takav razvoj dogadaja i jel su te njezine prijetnje upoce realne?

Nemojte si dopustiti ponovno ovakvo ponašanje, jer će Vam to samo štetiti u brakorazvodnom postupku, a nemate baš nikakve koristi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 minuta, Borbena7 je napisao:

Nemojte si dopustiti ponovno ovakvo ponašanje, jer će Vam to samo štetiti u brakorazvodnom postupku, a nemate baš nikakve koristi.

Hvala Vam na odgovoru, zanima me jos samo sljedece posto mi zivimo u Belgiji,razvodimo li se u Hrvatskoj ili Belgiji,jer smo ovdje svi prijavljeni jedino se zena nije odjavila iz Hrvatske,i moze li se na nas slucaj primjenjivati prava u vezi razvoda iz Hrvatske ili idemo prema belgijskom sistemu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija