Jump to content

Tužba za prijevaru


AnRa

Preporučene objave

Pozdrav, teta mi je prije 10 godina poklonila komad zemlje da si mogu zidati kuću, i sada se sjetila da izjavi da sam je pokrala i spominje pokretanje tužbe ako joj mirnim putem ne vratim parcelu,kuću sam si u međuvremenu uzidala na toj parceli, a uostalom ona mi je dobrovoljno to poklonila i sve je išlo službenim putem i kod bilježnika, čak ju je i bilježnik pozvao sam u ured kad mi je poklanjala zemlju dal li pristaje na to. Mene sada zanima da li je moguće da ona podigne tužbu za prijevaru koja se naravno nije dogodila i da li bi ona i tu tužbu mogla dobiti. U međuvremenu u ovih 10 godina koliko je prošlo od poklanjanja te parcele, ona je postala teški neurološki bolesnik odnosno ima karcinom na mozgu i 100% je invalid, ako dođe do tužbe da li ja mogu priložiti i tu njenu dokumentaciju od doktori gdje se vidi da je ona bolesna, u vrijeme poklanjanja parcele ona je bila zdrava osoba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija