Jump to content

Mjera nadzora nad roditeljskom skrbi


Mimi85

Preporučene objave

Molim vas za pomoc. HITNO!! Koje su posljedice ne suradnje sa czss vezano za ovakvu mjeru? Imam li pravo ici na sud da me saslusa zasto to odbijam? Iako zalba ne odgada rijesenje ne zelim da mi netko dolazi u dom i ulazi u privatnost moga doma. Po 2x je bilo obiteljsko nasilje prema meni od strane muza koji je zivio sa menom i sad je opet u istraznom. Djeca nisu u bilo kojem smislu ugrozena niti im je bilo kakvo pravo oduzeto.

upravo sad, Mimi85 je napisao:

Molim vas za pomoc. HITNO!! Koje su posljedice ne suradnje sa czss vezano za ovakvu mjeru? Imam li pravo ici na sud da me saslusa zasto to odbijam? Iako zalba ne odgada rijesenje ne zelim da mi netko dolazi u dom i ulazi u privatnost moga doma. Po 2x je bilo obiteljsko nasilje prema meni od strane muza koji je zivio sa menom i sad je opet u istraznom. Djeca nisu u bilo kojem smislu ugrozena niti im je bilo kakvo pravo oduzeto.

Imam li sanse ako uzmem nekog odvjetnika pitt bulla da ih skinem sa vrata jednom zauvijek? Slusa li sud i mene ili se vodi tzv strucnosti tima od strane czss?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 sati , Mimi85 je napisao:

Koje su posljedice ne suradnje sa czss vezano za ovakvu mjeru?

Tumačiti će da nešto skrivate i tek tada ćete imati probleme.

prije 9 sati , Mimi85 je napisao:

Imam li sanse ako uzmem nekog odvjetnika pitt bulla da ih skinem sa vrata jednom zauvijek? ?

Nemate bar ne za ovo što navodite.

prije 9 sati , Mimi85 je napisao:

Slusa li sud i mene ili se vodi tzv strucnosti tima od strane czss?

Sluša sud sve, ali se oslanja na stručno mišljenje CZSS.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija