Jump to content

Drzava nece da plati odvjetnicke troskove


DrAnte

Preporučene objave

Moj prijatelj je tuzio ministarstvo i  dobio je tuzbu. Pise da onaj koji je izgubio mora platiti odvjetnicke troskove koje je tijekom postupka imao tuzitelj. Ali druga strana nece da plati.

Stigla je prije dva dana tzv. "Potvrda o pravomocnosti/ovrsnosti". Da li to znaci da moj prijatelj moze odmah ici na Finu i podnijeti zahtjev za ovrhu ili treba proci 15 dana od momenta kad je ministarstvu urucena takva ista potvrda?

Sto ako on podnese zahtjev za ovrhu, a onda dok Fina to obradjuje oni uplate prije nego sto im Fina skine lovu. Tko onda snosi troskove ovrhe koji se Fini moraju platiti odmah cim se preda obrazac?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , DrAnte je napisao:

Stigla je prije dva dana tzv. "Potvrda o pravomocnosti/ovrsnosti". Da li to znaci da moj prijatelj moze odmah ici na Finu i podnijeti zahtjev za ovrhu

Da, ako je odluka ovršna.

prije 17 sati , DrAnte je napisao:

Sto ako on podnese zahtjev za ovrhu, a onda dok Fina to obradjuje oni uplate prije nego sto im Fina skine lovu. Tko onda snosi troskove ovrhe koji se Fini moraju platiti odmah cim se preda obrazac?

Dužnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija