Jump to content

Rušenje darovnog ugovora??!!


anonimno

Preporučene objave

Nakon bakine smrti ostala je kuća i zemlja koju je trebalo raspodijeliti između 4 kćerke među kojima je i moja mama. . Međutim na ostavinskoj raspravi utvrdili smo da je baka navodno svu zemlju darovala jednoj kćerki, što je potkrepljeno darovnim ugovorom. Uvjeren sam da ,ako je baka i potpisala darovni ugovor nije znala šta potpisuje. Zanima me dali je moguće i ako da kolika je vjerojatnost za opovrgavanje darovnog ugovora!??

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Još jedan lovac na imovinu.

Ovaj tvrdi da baka nije znala što potpisuje.

Ona u drugoj temi tvrdi da su djeda strpali u ludnicu.

Zanimljivo.

Ispada da niti jedan starac nije normalan i da sve što je potpisao treba poništiti, a zato da bi se ostatak obitelji dokopao imovine koju je starac poklonio ili ugovorom o doživotnom ili dosmrtnom uzdržavanju prenio na samo jednog člana obitelji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Može se pobijati, bar je to nama objašnjeno. Može se pobiajti tako da se traži posthumno psihijatrijsko vještačenje koje bi pokazalo da osoba nije bila uračunljiva u času potpisivanja ugovora, da postoje dokazi da je vršen pritisak, sve to treba potvrditi i liječnička dokumantacija. Obratite se advokatu, i to što prije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija