Jump to content

Bezuvjetni zatvor - teška tjelesna ozljeda


Iko111

Preporučene objave

Poštovani,

Za nanošenje teških tjelesnih ozljeda(slomljena rebra) u tučnjavi prije 7 godina, što sam napravio kao mlađi punoljetnik(18 godina) dobio sam 7 mjeseci bezuvjetnog zatvora. Neosuđivan sam, u međuvremenu sam završio fakultet, zaposlio se te se ove godine ženim i čekam djete. Postoji li mogućnost da se kazna smanji ili zamjeni za uvjetnu pošto uzdržavam obitelj i općenito svega navedenog?

 

uređeno: od Borbena7
Naslov
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Bezuvjetni zatvor - teška tjelesna ozljeda
prije 49 minuta, ledena_kisa je napisao:

Postupak tek sad gotov? Presuda pravomoćna?

Da tek sad, nije pravomocna, zalit cemo se... zanima me hoce li uzeti u obzir ove nove okolnosti s obzirom da sutkinja nije uzela u obzir neosudjivanost i da sam bio mladji punoljetnik

 

prije 4 sati , r1c je napisao:

nakon 2/3 odsuženje kazne imaš pravo tražiti uvjetan odpust. ako si odplatio odštetu, ponašao se normalno u zatvoru pustili te 

To je islo privatnom tuzbom, nije jos gotovo, kad bude gotovo platit cu naravno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vrlo moguće. Žalba i posebno istaknuti sve te razloge. Priložiti i dokaze. O zaposlenju, o školovanju djeteta (uzdržavanje), ugovor o radu, pozvati se na protek vremena od počinjenja djela, izraziti kajanje, ukazati na uzoran život prije i poslije počinjenja djela, ukazati na utjecaj oštećenika na djelo (ako ga je bilo, npr. prvi je napao ili se dogodilo nešto slično).

 

Savjet: dati odvjetniku za kazneno pravo da piše žalbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija