Jump to content

Ometanje od strane susjeda..


anonimno

Preporučene objave

Sa susjedom nisam baš u najboljim odnosima, međutim to je manji problem...

Njegov sin...dobio od oca Yamahu sa vrlo mnogo konja ili kilovata..neznam kak se to stručno veli.

On danima demonstrira snagu pod mojim prozorima onako iz inata...

Usput...saznao sam da on nema vozački ispit odnosno A kategoriju poa niti motor nije registriran

 

Kako da ga prijavim policiji za ometanje mira i dali sam kao građanin dužan da ga prijavim jer je kao takav bez vozačkog iskustva i poznavanja propisa opće opasan za druge sudionike u prometu

Ne bih htio da susjedi znajju tko ga je prijavio.

Zahvaljujem

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nmojte se izmotavati i pričati nam o moralu savjesnog građanina. Budite otvoreni, i iskreni,jer da Vam je do sigurnosti klinca otišli bi njegovim roditeljima prvo i upozorili ih na opasnost. Što se prijavljivanja tiče, samo odšećite do prve p.p., kazite im u koje vrijeme klinac najviše "buči" i stvar je riješena. Doći će dečki u plavom i kako to obično ide, podaci,registracija, neimanje vozačke...vjerujte vrlo su ekspeditivni kad netko iritira okolo građanstvo, a k tome i prekršitelj.... :priest: :amen:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad vam bude bučio pod prozorom nazovite 92, ne morate se predstavljati, po službenoj dužnosti policajci će izaći na mjesto događaja. Bilo bi super kad bi malog zatekli na cesti, ako je maloljetan, pa bez kacige, bez vozačke i.t.d., onda tatica može u prvu banku dignuti kredit za sinekovu kaznicu, normalno ako to prekršajni sud riješi u roku, da ne nastupi zastara. No nema veze vama će odmah biti lakše u srcu kad vidite da ga plavci maltretiraju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija