Jump to content

Sjednica Visokog kaznenog suda


Nepravo12

Preporučene objave

Poštovani,

Moja agonija traje već sedam godina . Prije tri godine Vrhovni sud odbacio je optužbu za pokušaj ubojstva,i vratio sudu na ponovno odlučivanje .

Nakon niza nezakonitih dokaza ,na zadnjem ročištu,u moju korist svjedočio je i sin oštećenika,i sudski vještak koji se ne može izjasniti o zamahivanju,da su rezne rane mogle biti učinjene i fragmentom lima ili stakla. Ozljede oštećenika su neznatne ,negodovao je odlaskom u pol postaju,i dolaskom policije zbog provjere izrečene mi mjere . Tražio je mog supruga da ga vozi bilježniku ovjeriti Izjavu da nije bilo kako je iskazao u Ždo,navodeći da ga je ona navodila na odgovore . 

Moj odlazak u zatvor bio bi katastrofa,obzirom na supruga alkoholičara,te sestru koja je samohrana majka i invalid id moždanog udara kojoj pomažem oko djece.

Može li sud to uzeti u obzir, jer,ovo predugo traje ,Ždo je u svojim "napisima" Vrhovnom sudu redovno odbijana. 

Molim vas ,što mogu očekivati ,jer od ovog svega više nemam volje za život,a posla i odgovornosti preko glave. 

Zahvaljujem svima!

Zaboravila sam napisati da je na zadnjem ročištu u 15 min donesena Odluka o dvije godine zatvora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija