Jump to content

Prekid Ugovora o najmu i obveze


skied

Preporučene objave

Dobar dan, prvi puta postam ovdje.

Situacija je sljedeca. Ja sam se iselio iz unajmljenog stana prije 2 tjedna, dakle krajem svibnja. Najam je placen do 1.6., a ja sam vec u drugom stanu, u drugom gradu s novim prijavljenim prebivalistem.

Stari gazda me vec razjario sa nevracanjem pologa od 250 eura. Zivio sam u stanu 3 godine, nepusac sam i nisam crtao sa olovkom po zidovima, ali dobro, ima pravo na to (valjda). Pred jedno 3-4 dana medjutim me pozvao da sam neke stvari ostavio. U stanu me docekao on i njegova zena te su trazili od mene dodatnih 160 eura zbog stete, pri cemu mi nisu dali nikakav racun niti nista, i ja to platim.

Strah me sada da se jos necega ne dosjete i zanima me dokad sam ja duzan ovako placati stetu po njegovim dosjetkama te koje su njegove i moje mogucnosti? Imali smo normalno sklopljen ugovor, ja sam iselio i ne bi li to trebao biti kraj bilo kakvih mojih obveza prema tom covjeku?

Lijepi pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 16 minuta, skied je napisao:

Stari gazda me vec razjario sa nevracanjem pologa od 250 eura.

Kako je točno sa ugovorom bilo regulirano pitanje pologa? Je li Vam u konačnici vraćen polog?

prije 17 minuta, skied je napisao:

U stanu me docekao on i njegova zena te su trazili od mene dodatnih 160 eura zbog stete,

Štete na ime čega? Traženje je bilo opravdano ili?

prije 18 minuta, skied je napisao:

zanima me dokad sam ja duzan ovako placati stetu po njegovim dosjetkama

Dokle god to budete ovako dobrovoljno radili.

prije 18 minuta, skied je napisao:

Imali smo normalno sklopljen ugovor

Takav ugovor u praksi ne postoji. Je li ugovor ovjeren kod javnog bilježnika ili?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija