Jump to content

Hospitalizacija


Sunnyman

Preporučene objave

Dobar dan!

U razdoblju od 09.mj 2015. do sijecnja 2022. godine ostvarivala sam status u obveznom zdravstvenom osiguranju kao osoba u radnom odnosu u svojoj firmi (u razdoblju od 09 mj 2015. do 04 mj 2018. godine prijava na puno radno vrijeme, od 01.05.2018. do 30.04.2019. godine prijava na nepuno radno vrijeme od 1 h te u razdoblju od 01.05.2019 . do  16.01.2022. god. prijava na puno radno vrijeme).

Naime, jedina sam zaposlena u svojoj firmi bila od pocetka do danas i zavrsila sam na bolovanju od 01.05.2018. do 30.04.2019. na hospitalizaciji u bolnici. Dakle, nisam mogla nista raditi iz bolnice. Racunovodstveni servis i moj otac prijavili su me, umjesto na bolovanje, kao da radim 1 sat u panici da mi firma opstane.

Mene zanima sad u 2023.g. imam li ja pravo traziti povrat bolovanja i ispraviti nekako tu gresku? Jer gubim jako puno novaca na taj nacin. Moj odvjetnik kaze mi da je nastupila zastara. 

Hvala unaprijed na pomoci!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija