Jump to content

Otkazni rok


Lelosi

Preporučene objave

Poštovani,

ugovor o radu otkazan je s moj strane zbog nezadovoljstva poslovnim okruženjem, a u međuvremenu i pronalaskom drugog posla.

Otkazni rok odrađujem uredno, međutim postoji li kakav opravdan način da mi posljednji tjedan otkaznog roka poslodavac pokrije neiskorištenim godišnjim odmorom? Na moju molbu, drsko sam odbijena iako sam poslodavcu navela da je manji operacijski zahvat koji moram obaviti razlog mog ranijeg odlaska? Što činiti u ovoj situaciji?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , Lelosi je napisao:

Otkazni rok odrađujem uredno, međutim postoji li kakav opravdan način da mi posljednji tjedan otkaznog roka poslodavac pokrije neiskorištenim godišnjim odmorom?

Ne, ako poslodavac smatra da je Vaš rad potreban radi organizacije rada, ali Vam u tom slučaju mora isplatiti naknadu za neiskorišteni godišnji odmor.

prije 2 sati , Lelosi je napisao:

Na moju molbu, drsko sam odbijena iako sam poslodavcu navela da je manji operacijski zahvat koji moram obaviti razlog mog ranijeg odlaska? Što činiti u ovoj situaciji?

Možete koristiti bolovanje, ali za vrijeme ovako kratkotrajnog bolovanja ne teče zastarni rok.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija