Jump to content

Parking ispred Lidla


Zadranini1

Preporučene objave

Postovani

 

Da li ima pravo firma SOIP d.o.o iz Solina naplacivati parking tj, stavljati kaznu 39 Eur za dnevni parking na parkiralistu trgovackog centra Lidal u Zadru, Murvicka ulica.

Naima svakodnevno obavljam kupnju i parkiram ponekad duze, a parking je navodno besplatan do max. 1h.

Kako ta privatna tvrtka koja upravlja parkingom moze doci do mojih osobnih podataka tj. podataka vlasnika vozila pos reg. tablici?

Da li mogu traziti oni ovrhu za neplacene kazne ostavljene na vjetrobranskom staklu?

Napominjem parking nema rampe.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 31. 08. 2023. u 10:32, drot13 je napisao:

To je kazna da nisi platio parkiranje na mjestu na kojem se plaća parkiranje ili...?

Pozdrav Da kazna tj. dnevna parkirna karta na parkinu od Lidla, bez rampe je znaci samo neki redari slikaju i ostavljaju uplatnice.

Da li oni imaju koncesiju neznam, al me zanima po kojoj osnoci mogu naplatiti tu kaznu tj, doci do mojih podataka temeljem reg.oznake?

 

Hvala svima na pomoci

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 9 minuta, Borbena7 je napisao:

Sve potrebne informacije ste trebali dobiti na poleđini tog naloga za plaćanje.

Prema svemu navedenom ostali ste duže od sat vremena i isprava koja je ostavljena je podobna za provedbu ovrhe.

Hvala na odgovoru. Da li ima pravo na zalbu, jer u nekoliko slucajeva aparat na kojem se moze platiti parking 3 eur/h nije bio u funkciji?

Zar ne trebaju slati opomenu prije ovrhe?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 minuta, Zadranini1 je napisao:

Da li ima pravo na zalbu,

Uputu o pravnom lijeku ste također morali dobiti uz nalog za plaćanje. Trebali bi imati pravo na prigovor.

prije 10 minuta, Zadranini1 je napisao:

Zar ne trebaju slati opomenu prije ovrhe?

Ovo što ste dobili je dostatno za pokretanje ovrhe na temelju vjerodostojne isprave, a kada dobijete obavijest od javnog bilježnika, onda ćete uz ovu kaznu imati i za podmiriti troškove ovrhovoditelja i javnog bilježnika. Tako da je bolje ovo riješiti prije zaprimanja obavijesti o pokretanju ovršnog postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 minuta, Borbena7 je napisao:

Uputu o pravnom lijeku ste također morali dobiti uz nalog za plaćanje. Trebali bi imati pravo na prigovor.

Ovo što ste dobili je dostatno za pokretanje ovrhe na temelju vjerodostojne isprave, a kada dobijete obavijest od javnog bilježnika, onda ćete uz ovu kaznu imati i za podmiriti troškove ovrhovoditelja i javnog bilježnika. Tako da je bolje ovo riješiti prije zaprimanja obavijesti o pokretanju ovršnog postupka.

Ok hvala na odgovoru, nadao sam se da ce mozda pomoci to sto par puta nije radio automat za naplatu imam slikano, a par puta sam bio u Lidlu i imam racun? Sad neznam da li da se zalim na racun toga?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija