Jump to content

Prijedlog promjene mjesta stanovanja djeteta (15 godina)


VesperV

Preporučene objave

Poštovanje,

 

zamolila bih vas za pravni savjet/mišljenje.

Muško dijete staro 15 godina sada kreće u 1. razred srednje škole,

te mi je nakon razgovora s tatom i njegovom partnericom, predložilo da stanuje kod tate tjedan dana pa onda kod mene tjedan dana,

zbog logističkih razloga prjevoza.  Srednja škola se nalazi na istoku, tata stanuje na zapadnom dijelu grada, ja stanujem u južnom dijelu grada. 

Dijete stanuje sa mnom te odlazi kod tate dva puta tjedno i svaki drugi vikend, te je s tim načinom druženja sretan. 

Sve obveze bitne za zdravlje i fizičko i psihičko ( doktori, zubari, razgovori predpubertetski..) , 

prijatelje i sport, školu ( školske obveze, roditeljski sastanak,.. ) sam riješavala sa djetetom. Tata je vodio dijete kod dr samo u hitnoj situaciji, ostale redovne kontrole i slično, smo sve radili kad je dijete bilo kod mene.

Kad je dijete kod tate, tata mi ne javi bitne informacije vezano za zdravlje djeteta ili bilo što drugo vezano za dijete. On ne komunicira sa mnom već to sazanam kad klinac dođe kući.

Jedini način komunikacije sa tatom je kad pošaljem email/sms u kojem ga obavještavam o zdravstvenim, školskim i organizacijskim novostima/izmjenama.

Također, dijete kad je kod tate ne voli pričati sa mnom, već se čujemo eventualno jednom u par min, jer to tati nije baš drago. Stoga putem par Whatsup poruka popričamo što ima novo

S obzirom na sve, ne znam što učiniti. Zamolila bih za savjet?

 

Hvala i lp

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija