Jump to content

Mobing / kleveta


piroman1972

Preporučene objave

da li se ovakvo mišljenje o radnim i ljudskim karakteristikama za stegovni postupak koji se vodi protiv mene  na poslu može smatrati mobingom i spada li pod klevetu?  naime pretpostavljeni je dostavio mišljenje u privitku koje ne odgovara istini.  a i na razini trača je, te ne odgovara službenim ocjenama (istiće se) koje mi je dao.  Naime imam orden za humanost od predsjednice RH, medalju grada Zagreba za humanost, dajem s plaće  u zakladu solidarne pomoći , ai za skupljanje za sprovode. A zamisli čak i častim.  :) 

Rođendan mi pada na državni praznik napomenuo bih.

 

želio bih ga tužiti za klevetu. imam li osnova?

 

.miljenje.thumb.jpg.934c116b3c7d516aa81cc464587d585b.jpg

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvijek možeš tužiti za klevetu ako smatraš da si oklevetan.

Po meni, nadređeni je napisao točno što se od njega traži, ne podatke koje služba ionako zna (medalje, pohvale i sl.), nego baš ono zašto su ovakva izvješća i zamišljena (osobna iskustva u raznim situacijama i sl.). Jasno mi je zašto se smatraš uvrijeđenim/oklevetanim, ali po meni, korektno napisano, pozitivno i negativno, osobno i konkretno.
 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Mobing / kleveta
prije 3 sati , drot13 je napisao:

Uvijek možeš tužiti za klevetu ako smatraš da si oklevetan.

Po meni, nadređeni je napisao točno što se od njega traži, ne podatke koje služba ionako zna (medalje, pohvale i sl.), nego baš ono zašto su ovakva izvješća i zamišljena (osobna iskustva u raznim situacijama i sl.). Jasno mi je zašto se smatraš uvrijeđenim/oklevetanim, ali po meni, korektno napisano, pozitivno i negativno, osobno i konkretno. 


 

je osobno , ali ne odgovara istini.  POgotovo kada mi rođendan pada na praznik. a ovo s čašćenjem i skupljanjem novaca ne odgovara istini jer sam pred njim provjeravao . Imaju popisi sa skupljanja.  Mislim da je jedno mišljenje za sebe, a drugo kad staviš na papir da drugi čitaju, a još k tome netko ko me ne pozna. Meni je sad jako teško raditi i kad neko nešto slavi  ostanem u uredu , pa me zovu i pitaju zašto ne dolazim. Da ne ulazim u detalje...

 

uređeno: od piroman1972
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija