Jump to content

Molim pomoć


anonimno

Preporučene objave

Trebam napisati žalbu Upravnom sudu, ali ne poznajem pravila pisanja odnosno muče me zaglavlje i ostalo. Radi se o žalbi na odluku liječničkog povjerenstva koja je donijela odluku o statusu HRVI manje od 20%. Ukoliko netko ima ovakav oblik tužbe molim da mi pošalje, obzirom da sam materijalno ograničen za traženje pravne pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Trebam napisati žalbu Upravnom sudu, ali ne poznajem pravila pisanja odnosno muče me zaglavlje i ostalo. Radi se o žalbi na odluku liječničkog povjerenstva koja je donijela odluku o statusu HRVI manje od 20%. Ukoliko netko ima ovakav oblik tužbe molim da mi pošalje, obzirom da sam materijalno ograničen za traženje pravne pomoći.

Malo ste nejasni u svojim navođenjima žalba-tužba, no ako pretpostavimo da se radi o podnošenju tužbe Upravnom sudu na doneseno 2.stupanjsko rješenje MOBMS-a , zbog postotka manjeg od 20 %, najmanji problem je da Vam netko od nas pošalje ili napiše ovo što Vi tražite ali tu počinju Vaši daljnji problemi.Pisanje tužbe nije isto kao i pisanje žalbe što dosta često branitelji rade sami pa ju napišu ponajčešće sa emotivne strane a nedovoljno stručno obrazloženo ( s pravne strane) te ista bude odbijena. Bez uvrede ali mislim da niste sami sposobni napisati tužbu koja bi imala formu i bila potkrijepljena propustima koji su eventualno načinjeni u Vašem slučaju pri dobivanju ovoga postotka ( da li je rješenje utemeljeno na zakonu, da li je došlo do pogrešne primjene materijalnih prava ,da li je bilo propusta po zakonu o upravnom postupku, povreda ustava itd ).U svakom slučaju ovo je posao za pravnika koji bi trebao pogledati svu Vašu dokumentaciju i onda vidjeti da li ima osnove za podizanje tužbe.

 

Ukoliko imate volje javite mi se na mail sa podatcima ( zašto su Vas odbili itd. ) pa ćemo vidjeti da li se što da napraviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija