Jump to content

Cuvanje


Liilly

Preporučene objave

poštovani,trenutno sam na rodiljnom dopustu i uskoro krecem raditi.Dijete zivi samnom i bakom.Necu ga upisati u jaslice ,cuvati ce ga baka.Otac djeteta ima sudski odredena vidanja sa djetetom,medutim zahtjeva da on i njegova obitelj cuvaju dijete kada ja krenem raditi.Dakle zeli da dijete bude 9h kod njega ili nekoga iz njegove obitelji uz sudski odredena vidanja.

Zelim napomenuti da dijete nije naviklo biti duzi vrijeme kod njega,ne duze od 2h, a djetetu ne zna samostalno ni promjeniti pelenu,nezna njegove prehrambene navike itd.

Trebat ce vremena i da se dijete privikne na razdvajanje kada krenem raditi,a smatram da bi promjena kucanstva i ljudi s kojima inace ne provodi cjele dane uzrokovalo dodatni stres .

Da li otac moze ostvariti cuvanje djeteta kada ja radim ako pokrene nesto kod centra ili suda?

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Liilly je napisao:

medutim zahtjeva da on i njegova obitelj cuvaju dijete kada ja krenem raditi

Takav zahtjev može uputiti samo sudu, a Vi niste dužni u ovoj fazi udovoljavati ovim njegovim idejama.

prije 5 sati , Liilly je napisao:

Da li otac moze ostvariti cuvanje djeteta kada ja radim ako pokrene nesto kod centra ili suda?

Teško, jer već ima sudsku odluku s kojom je uređeno pitanje susreta i viđanja s djetetom i on je taj koji  samostalno organizira i odlučuje kako će to vrijeme provoditi s djetetom, odnosno isto kako i Vi samostalno odlučujete kako ćete provoditi vrijeme dok je dijete s Vama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija