Jump to content

Ustupljeni dug - zastara


ivana-22

Preporučene objave

Pozdrav,

Ovako, 2010 g sam podigla kredit u PBZ-u (60,000 tis kn-vrstu kredita nemam pojma -mislim nenamjenski jer nisam trebala niti jamca nit staviti bilo kakvu nekretninu/pokretninu) na 5 godina... do 2012 uredno placala svaki mjesec ... ostala bez posla i primanja te nisam bila u mogucnosti vracati kredit - neznam koje godine, al uglavnom PBZ je prodao sve B2kapitalu te su me ovršili 2018g ...s iznosom od cca 90,000.00 kn ... uredno mi skidaju s place svaki mjesec određeni iznos(nažalost) ...

Eh sad ... druga stvar, na PBZ-ovoj kartici (iz 2013g)je bio minus od 13,000.00 tis kuna da bi se sad popeo na 22,000.00 kn ... to trenutno nije na ovrsi ali je dug također prodan B2kapitalu. Doći će i to kad tad na naplatu ,,, svjesna sam svega i već mi je muka oko toga .... pokušala sam i neku vrstu nagodbe, al uzalud.

Pitanje.... ima li mi spasa (osim podmiriti sve)? Mogu li što napraviti vezano za to sve, tipa, zastra ili nešto ...

Ako Vam treba jos nekih informacija ... slobodno pitajte ...

Hvala unaprijed.

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova - smatraju se vikanjem na forumu
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ako možete podmiriti dug za karticu, probajte se dogovoriti sa B2 kapital o plaćanju,a ako ne možete čim se naplati prvi problem sjesti će drugi i opet Jovo nanovo. Više će vam reći cijenjeni ljudi na ovom forumu ja sam samo iskusni i dugogodišnji ovršenik😀

uređeno: od rudolf.kovac
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Ustupljeni dug - zastara

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija