Jump to content

Prekršajni nalog za prekršaj kojeg nisam počinila?


Roxette

Preporučene objave

Pozdrav svima i molim pomoć.

 

Uručen mi je obvezni prekršajni nalog kojim mi se izriče novčana kazna i zabrana upravljanja vozilom kategorije B u razdoblju od 6 mjeseci.

Kao teret mi se stavlja da sam xx . kolovoza izazvala prometnu nesreću te učinila štetu na vozilu xx, te se udaljila s mjesta bez da sam ostavila svoje podatke.

Policajac me nazvao dan nakon navodnog događaja, te pitao može li doći na uviđaj, rekla sam da sam doma, ali da ne znam o čemu se radi. Policija se nije pojavila.

Sada u preksajnom nalogu vidim datum i mjesto gdje se nesreća navodno dogodila. Nisam tu bila ni tog datuma, niti tjedan dana kasnije, niti tjedan prije, na autu nemam nikakvih novih oštećenja. Piše i da sam nesreću izazvala u 00:00, a u to vrijeme sam bila s djecom doma i spavala.

Za cijelu priću nije bitno, ali da sam takvo nešto napravila, sigurno ne bih pobjegla s mjesta nesreće.

Što mi je za napraviti sada? Odakle im moja registracija kada tu uopće nisam bila?

Proguglala sam adresu, vidim da je riječ o parkingu kampa s plaćenim parkingom. Video nadzor nemaju, možda jedino mogu provjeriti po parkirnim kartama (da ju nikad nisam kupila).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija