Jump to content

Problem CZSS - viđanje djeteta


sara_h

Preporučene objave

Pozdrav, imam pitanje u vezi rada na CZSS. Petomjesecna beba, rodena u izvanbracnoj zajednici. Otac djeteta je prije cca. 7 dana fizicki nasrnuo na mene te sam ga prijavila za nasilje. Optuzba nije isla pod obiteljsko nasilje te nije donesena nikakva mjera, na sto je pisan prigovor. Posto sam zahtjev za obvezno savjetovanje u centar predala vec prije dogadaja koji se dogodio, ponovo sam centar obavijestila o dogadaju te su me zvali na razgovor prije izvjesca policije. Oni zahtjevaju od mene da bez obzira dok ne stigne privremeno rjesenje o skrbi nad djetetom koje moram zatraziti od suda,  da moram omoguciti ocu koji je vrsio nasilje nad mnom svakodnevno vidanje bebe, dok moja odvjetnica tvrdi da sam zrtva nasilja i da nisam duzna svakodnevno prolaziti stres koji bi mi uzrokovao svojim porukama, pozivima i dolascima za vidit dijete te da Centar ne smije toliko upirati u isto. Iz centra su mi rekli da on mora biti nasilan prema djetetu a ne samo prema meni da bi ja zatrazila nekoga tko bi to nadgledao, ili da se to dogada u prostorijama centra. Molim vas nekakav savjet u vezi mog slucaja, osjecam se jako nesigurno, imam osjecaj kao da u centru nikoga nije briga kroz kakav ja stres prolazim, a samim time i moja beba.

 

Unaprijed hvala,

lp, 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija