Jump to content

vrijeme zastare za podmetanje nezakonitih dokaza


makan tahi

Preporučene objave

meni to više izgleda da su bili jako dobro upoznati šta rade i ohrabreni , jer tko bi njih mogao kontrolirati, inaće naslovnica 24 sata 08.03.2021. je sa vozačicom presretača kako se hvali da auto ide 270km/h a niti jedan presretač nije homologiran za više od 250km/h, tako da je jasno da znaju da im je vozilo neispravno i da namjerno podmeču nelegalne dokaze, a to bi trebalo biti kazneno djelo, dakle: otkaz i zatvor barem uvjetno, u principu tako bi trebali svi završiti jer su svi presretaći neispravni i trebali bi poništiti sve kazne koje su ikad naplatili za brzinu, lova nije u pitanju, koliki god da su troškovi, ne mogu smanjiti gušt da na vrata auta stavim naljepnicu s prekriženim presretačem, kao na borbenim avionima , koliko je neprijateljskih aviona pilot oborio, a i da vide kako to izgleda kad te sustav uhvati i počne drobiti, jer i oni se guštaju dok naplačuju kazne .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

to je samo smjernica , zar bi policajac javno lagao, a i imam papir koji su oni sami napisali da su išli brže od 250, jel to dovoljno uvjerljivo, inače za one koji ne razumiju šta znaći tehnički neispravno vozilo, naj blaži primjer  je da na vozilu imaš dimenziju guma koje je proizvođač auta odobrio ali nisu upisane u prometnu knjižicu i policija te može isključiti iz prometa jer si tehnički neispravan iako treba samo upisati dimenziju u knjižicu bez ikakvih atestova i sl, a ovdje su likovi maknuli ograničenje sa 250km/h i digli snagu za barem 30% tako da  A4 3.0 TDI umjesto 250ks ima preko 300ks  a za to su potrebna malo ozbiljnija ispitivanja i teško da je uopče moguče tako nešto legalizirati.   uglavnom biti će zanimljivo. naroćito ako izvuku papir da su legalni tada bi se još dodatno ukopavali jer bi krivotvorili dokumente,a i sad već ima  dovoljno razloga za smjeniti pola policije .......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , makan tahi je napisao:

to je samo smjernica , zar bi policajac javno lagao, a i imam papir koji su oni sami napisali da su išli brže od 250, jel to dovoljno uvjerljivo, inače za one koji ne razumiju šta znaći tehnički neispravno vozilo, naj blaži primjer  je da na vozilu imaš dimenziju guma koje je proizvođač auta odobrio ali nisu upisane u prometnu knjižicu i policija te može isključiti iz prometa jer si tehnički neispravan iako treba samo upisati dimenziju u knjižicu bez ikakvih atestova i sl, a ovdje su likovi maknuli ograničenje sa 250km/h i digli snagu za barem 30% tako da  A4 3.0 TDI umjesto 250ks ima preko 300ks  a za to su potrebna malo ozbiljnija ispitivanja i teško da je uopče moguče tako nešto legalizirati.   uglavnom biti će zanimljivo. naroćito ako izvuku papir da su legalni tada bi se još dodatno ukopavali jer bi krivotvorili dokumente,a i sad već ima  dovoljno razloga za smjeniti pola policije .......

Koji likovi su maknuli ograničenje?Policajci?To sve što pišeš trebaju i debelo dokazat ovlašteni stručnjaci.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja ne moram ništa dokazivati, ja imam dokaz da je auto išao brže nego što je smio i imam opravdanu sumnju da je tehnički neispravan, oni moraju dokazati papirima da je legalan, nema potrebe vještačiti auto, policajci su jako dobro znali da auto ide brže nego što bi trebao moći, i svijesno su skupljali dokaze s takvim autom a sve sa ciljem izazivanja materijalne i nematerijalne štete(meni) a u korist za treču stranu, pomalo zvuči kao da su radili za kriminalnu organizaciju, mene ne zanima tko je zapovjedio i odobrio nabrijavanje  autiju, ali ekipa u policiji zna jer zato i uzimaju turbo dizel aute jer se u 2 minute  snaga softverski digne 30%, i isto toliko im treba da vrate na tvorničke postavke, ako se baš hoće međusobno hapsiti ,samo naprijed , ali dovoljno je da ova dvojca dobe otkaz za podmetanje nezakonitih dokaza, nedavno je božinović najavio nove presretaće koji će moći 300km/h a jasno je i zašto, 3.0 biturbo standardno ima 350ks a kad ga ilegalno dignu za 30% to je već oko 500ks što je taman dovoljno za 300km/h

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija