Jump to content

Prekoračenje brzine u naselju


Ivyx92

Preporučene objave

Pozdrav, snimljenom mi je vozilo kamerom. Ograničenje brzine je na tom dijelu 50km/h. Vozač je vozio 79km/h, umanjili su sigurnosnu razliku i ispada da je vozač vozio 69km/h odnosno 19km/h brže od ograničenja. 

Predviđena novčana kazna za taj prekršaj je 60,00 eura. Ukoliko platim u roku od 3 dana onda je 30,00eura. 

Dolje piše ako u roku od 3 dana platim 30,00 eura da ne moram poslati podatke o vozaču. Ukoliko isto ne napravim u roku od 3 dana da moram u roku od 15 dana poslati podatke o vozaču i tek će onda ići prekršajni postupak. 

Sve ja to napravim. Javim im se na mail da je plaćeno pola kako i piše i pošaljem isto na e građanina. Naime i nakon toga i dalje od njih nema odgovora. Postoji li mogućnost da mi nakon 15 dana ipak pošalju kaznu od 600,00 eura jer nisam poslala podatke o vozaču. 

P. S. Piše da nemam pravo na žalbu. 

Lijep pozdrav. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , drot13 je napisao:

Ne, ako si platio i poslao potvrdu o uplati, ne trebaš slati podatke o vozaču. 

Slao si na mail policijske uprave/postaje? Ako jesi, samo čuvaj mail i to je to.

Postavila sam na e građaninu i poslala na mail koji su mi poslali. Ali nema odgovora, a na e građaninu već 10 dana stoji da je plaćanje u provedbi. 

Opekla sam se s tim rokovima i sad pušem i na hladno. Bojim se da ne čekaju da prođe 15 dana da mogu meni naplatiti 600 eura jer nisam poslala podatke o vozaču. 

Inače to ide tako sporo ili? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija