Jump to content

Kaznena prijava za krađu protiv stranog državljanina


GoMir

Preporučene objave

Poštovani, 

Prijavila sam bivšeg djelatnika za kazneno djelo krađe. Naime, otišao je, nije se najavio, dali smo mu otkaz, ostao je dužan novac. Za sve dugove postoji pisani dokaz (njegov potpis), a nakon otkaza i whatsapp poruke. 

Prijavu sam izvršila krajem rujna. Radi se o državljaninu zemlje koja nije u EU (Srbija). 

Iz policije sam dobila informaciju da je predmet predan DORH-u na daljnje postupanje. Ono što me zanima zna li netko kako sada dalje ide postupak? Iz policije su rekli da oni mogu postupati samo ukoliko osoba ponovo uđe u Republiku Hrvatsku, odnosno da ga tada privode i postupaju po prijavi. Je li to istina? 

 

Hvala unaprijed na odgovorima i na pomoći :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Dana 22. 11. 2023. u 10:28, GoMir je napisao:

Iz policije sam dobila informaciju da je predmet predan DORH-u na daljnje postupanje. Ono što me zanima zna li netko kako sada dalje ide postupak? Iz policije su rekli da oni mogu postupati samo ukoliko osoba ponovo uđe u Republiku Hrvatsku, odnosno da ga tada privode i postupaju po prijavi. Je li to istina? 

 

Da, nije naš državljanin. Ako se nađe na području RH ovisit će što je DORH odlučio

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija