Jump to content

Naknadno uvođenje svjedoka


Lunaria24

Preporučene objave

Dobar dan, molim pomoć. Prije godinu i pol dana bivši suprug je protiv mene podigao tužbu i traži vlasništvo u polovici moje roditeljske kuće, budući sam sa majkom imala ugovor o dosmrtnom uzdržavanju samo iz razloga da bi se izbjegla druga nasljednica, moja sestra s kojom majka nije godinama razgovarala.  O majci sam brigu vodila isključivo ja, bez ikakve njegove pomoći, imala je mirovinu i ušteđevinu. U vrijeme kada sam morala odgovoriti na tužbu, liječila sam se na psihijatriji, imala dijagnozu ptsp uzrokovan zlostavljanjem tog istog supruga od kojeg sam pobjegla prije dvije godine. Postoji potvrđena kaznena prijava protiv njega.  Bila sam u bijegu, strahu i šoku, doslovce beskućnik. Navela sam tri svjedokinje, od kojih se jedna žena, mamina prijateljica teško razboljela, moždani udar. Moje pitanje glasi mogu li ja obzirom na okolnosti zatražiti da mi se naknadno dozvoli pozvati još dva svjedoka. Naime odvjetnik mi je rekao da ne mogu, tj moram imati jako dobar razlog. Da li je zlostavljanje i ptsp dovoljan razlog za sud? 

Hvala na odgovoru i pomoći.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija