Jump to content

Test na droge(marihuana)


Porfirije

Preporučene objave

Pozdrav,

Pisao sam vec da sam odbio test na droge jer bi bio pozitivan na marihuanu i usput su mi nasli gram iste. To je bilo ima 20 tak dana i od tada nisam zapalio i ne namjeravam duze vrijeme jer bi iduci pozitivan test znacio oduzimanje vozacke i ponovno polaganje nakon dvije godine. E, sad, zanima me ako bi recimo zapalio jednom dvaput u godini npr. i pazio se narednih 10 tak dana(ne vozio kasno nocu, vozio sto manje) i da me opet zaustave i daju mi test sto bi bilo vjerojatno jer sam sad u sustavu, da li bi to automatski znacilo da sam gotov ili bi se mogao zaliti da nisam zapalio tad nego ima 10 dana npr. Stvarno ne namjeravam pusiti barem te 3 godine nakon sto mi nastupi presuda i dok budem prekrsajno rehabilitiran, osim mozda pokoji put u nekoj posebnoj prilici pa me cisto zanimalo koja su iskustva ako netko zna. Npr pokaze mi pozitivno i ja trazim vadenje krvi ako se tako moze vidjeti da su npr male kolicine ili da nisam tad pod utjecajem. Prvi put nisam to trazio jer sam bio pod utjecajem i jos bi morao platiti vadenje krvi. Ili npr.ako se dogodi situacija da sam bio u prostoriji gdje je ekipa pusila a ja bio pasivni pusac pa me zaustavi sutradan ili nakon nekoliko dana i pokazem se pozitivan. 

 

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija