Jump to content

Istek roka za završetak radova


roko2108

Preporučene objave

Imam problem s jednom građevinskom furmom i radi se o slijedećem. Ja sam toj firmi uredno iznajmio kuću za smještaj radnika , sve uredno prijavio na poreznu a firma koja je kod mene u najmu mi je trebala izvesti građevinske radove i to je sve definirano ugovorom. Firma je izvela 90% radova i trazila od mene da im potpisem izjavu da su sve završili posto se blizio kraj ugovora jer kao zavrsiti ce sve za tjedan dana. Ja sam to i uradio. Nakon toga nisu mi zavrsili jedan dio radova a jedan dio su nestrucno izveli. Trazio sam od njih da to zavrse , pa laganje , pa zavlacenje i na kraju ignoriranje. Sve sam im dokumentirao i to traje dibru godinu dana. Sada mi se i ne javljaju. Ja sam slikao radove koji nisu zavrseni a uredno su naplaceni te sam im sve poslao .Ja sam se cak pozvao i na reklamaciju ali ništa. Što mi je za činiti i mogu li na neki način natjerati firmu da mi to napravi?

uređeno: od Borbena7
Naslov - dužina
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Istek roka za završetak radova

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija