Jump to content

Pusio sam joint I pao sam kao maloljetnik


Malidaner369

Preporučene objave

Bili smo ja i jos jedan prijatelj u parkicu I pusili smo joint. Zatim su nam dosli civilci i rekli su nam da damo osobne iskaznice. Imali smo samo doju jednu i nista vise i onda su i mene i njega odveli u stanicu (Oboje imamo 16 godina). Nakon tog je dosla moja mama po mene i trebo sam potpisat da ce nam uzet frulu. Mene zanima sta sad slijedi, ovo mi je prvi prekrsaj ikad i imali smo jaku malu kolicinu i dobar sam ucenik u skoli i idem u gimnaziju. Hoce me oni testirat na sud? To se desilo prije tjedan dana i od tad nisam pusio i znam da je sad nova godina i zanima me kolko ce im trebat da me zovu. Isto me jako zanima dal ce se ovaj zapis izbrisat kad napunim 18 godina jer su mi to par ljudi rekli i zelim potvrdit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 20. 12. 2023. u 16:31, sivko je napisao:

Dobit ćeš neku odgoju mjeru i to je to.

Kod policije će zapis bit dok god si živ (a i duže).

Jel mi mozes molim te rec sta ce se desit u najboljem slucaju i sta ce bit u najgorem. Isto me zanima kako ce to izgledat na sudu nisam nikad bio

 

hvala unaprijed

 

Isto me jako zanima ako cu trebat ic na testiranje ako mozes molim te odgovorit puno bi mi znacilo.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , Malidaner369 je napisao:

Isto me jako zanima ako cu trebat ic na testiranje ako mozes molim te odgovorit puno bi mi znacilo.

hvala

Ovisno o sudu, ali nebi trebalo. I prije se brisali to iz Dosije ako nisi 5 godina ponovio prekršaj. Neznam kad se promjenilo jer niti si Kazneno gonjen i maloljetan u korištenju lakše droge. Platit ćeš prekršajnom sudu kaznu a da ćeš biti zauvijek evidentiran ko neki ovisnik sumnjam. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija