Jump to content

Oduzimanje djeteta mami


ana2804

Preporučene objave

Poštovani naime do sad sam normalno zivjela sa partnerom ,rodilo nam se djete prije par dana imali smo svađu u kojoj me istjerao iz kuce van i govori mi da ce mi oduzeti djete jer on ima novaca i angazirao je odvjetnike. Djete je rođeno 12.1.2024 g. Ta nasa svađa nema veze sa djetetom još ga nije ni priznao . Da li tako malo djete moze oduzeti majci ako nema nikakvih razloga za to ..niti bi bilo prepreka da on viđa djete. Da li ako imate veze i novac je to moguce. 

Hvala na odgovoru 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne, on vam ne može oduzeti bebu jer ima novaca. Budite bez brige. 

Međutim, čuvajte sve poruke koje vam je poslao i prijetio oduzimanjem bebe. Nikad ne znate kad će vam zatrebati. Njemu to naravno ne spominjite da ste si to sačuvali.

I još jednom, ne sekirajte se jer je sud ne odvaja dijete od porodne žene, a niti poslije. Interesi djeteta su ispred njegovih interesa. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Recimo da osoba ima dvoje djece i samo jedno bude oduzeto i smješteno kod udomitelja/u dom. Je li takva situacija uopće moguća?

Bilo bi mi logično da ako je netko neadekvatan za roditeljstvo da se to mora odnositi na svu djecu.  Da ne može biti ok roditelj jednom, a drugo mu oduzeto. Valjda sam uspjela objasniti.😄

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Hermes11 je napisao:

Recimo da osoba ima dvoje djece i samo jedno bude oduzeto i smješteno kod udomitelja/u dom. Je li takva situacija uopće moguća?

Da.

prije 1 sat , Hermes11 je napisao:

Bilo bi mi logično da ako je netko neadekvatan za roditeljstvo da se to mora odnositi na svu djecu

Različite su okolnosti zbog kojih djeca budu izuzeta iz obitelji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija