Jump to content

Prodaja nekretnine


nebesko plava

Preporučene objave

Moja mama ,njen brat i njena sestra su su suvlasnici kuće ,dvorišta,pašnjaka,oranice..

Našli smo kupca koji je pristao na cijenu,ali mamin brat živi u Americi i god.ih vuče za nos da će poslati punomoć za prodaju njegovog dijela..Zadnje obećanje je bilo prije  2  tjedna ,kao javni bilježnik u Americi treba samo  ovo pa ono..Pa treba tu punomoć poslati na Američki sud da oni kao nemam pojma šta Al dobro..

Prijeti da ako prodamo bez njega da će nas tužiti itd.

Mene samo zanima šta Američki sud ima sa nekretninom u Hrvatskoj i da li moja mama i njena sestra mogu prodati svoj  suvlasnički dio bez njega ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , nebesko plava je napisao:

Moja mama ,njen brat i njena sestra su su suvlasnici kuće ,dvorišta,pašnjaka,oranice..

Našli smo kupca koji je pristao na cijenu,ali mamin brat živi u Americi i god.ih vuče za nos da će poslati punomoć za prodaju njegovog dijela..Zadnje obećanje je bilo prije  2  tjedna ,kao javni bilježnik u Americi treba samo  ovo pa ono..Pa treba tu punomoć poslati na Američki sud da oni kao nemam pojma šta Al dobro..

Prijeti da ako prodamo bez njega da će nas tužiti itd.

Mene samo zanima šta Američki sud ima sa nekretninom u Hrvatskoj i da li moja mama i njena sestra mogu prodati svoj  suvlasnički dio bez njega ?

Vjerojatno misli kao zbog ovjere njegovo potpisa Itd, ali ako ima hrvatsko državljanstvo, jednostavnije je otic u hrv veleposlanstvo/konzulat da mu tamo ovjere potpis na punomoći. Ako mu nije daleko.

Mogu prodati svoje suvlasničke djelove bez njega

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija