Jump to content

Prometni prekršaj (Austrija) koji nije počinjen


Dejan C.

Preporučene objave

Poštovani,

U običnoj koverti, došlo je: Poziv na plačanje; obavjest prema Direktivi EU 2015/413...

Na njemačkom i hrvatski prijevod. Gdje se traži navesti tko je vozio moje vozilo. I plačanje kazne u

iznosu od 30 €.

Ime,prezime i adresa su u redu, registarska oznaka mog vozila je u redu, (nema marke,tipa,ni slika vozila). Datum prekršaja je naveden 06.02.2024. u 23:19 h.

Autoput A10, negdje kod Hallein-a.

Međutim, niti ja ni moje vozilo s tom reg. oznakom, ne da nisam tada bio tamo, na navedeni sat/datum, nego ja NIKADA nisam bio u Austriji, niti prolazio tuda...

Nije stvar u 30€, ali ne želim plačati za nečije igre ako prođe-prođe.

Kakav savjet ?

Hvala..LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vjerovatno se dogodilo pogrešno očitovanje kamere za nadzor brzine, te program povukao pogrešnu oznaku sa reg. oznake (to se i kod nas događa). Kako to funkcionira? kamera snimi prekršaj a program automatski povlači reg tablicu u program koji pregledava operater koji na kraju odobrava prekršaj i proljeđuje na ispis obavijesti. Njegova zadaća je da uoči i ispravi takvu grešku ako je bilo pogrešno očitovanje, netko je očito fulao. No to se može ispraviti. Dostavite im fotografiju svoje tablice, kopiju prometne i napišite da to nije vaša tablica i da taj dan ste bili na drugom mjestu a ne u austriji, i svoj kontakt. Ima li ikakav kontakt (mail) na obavijesti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija