Jump to content

trazim savjet


SiJu_BeTa

Preporučene objave

bok,zovem se sara..imala sam prometnu nesrecu 1997. kao suvozacica,ozljijedila. tj.slomila sam L2 i L3 kraljesak.bila 2 puta operirana,dijagnosticirano mi je 46% invaliditeta.te mi je uskracen radni odnos u mojoj struci kao i vecini drugih.bilo nas je 5 u auto,jedan je smrtno stradao a ostali ukljucujuci mene prosli sa tezim ozljedama.taj slucaj je otisao na sud.ostaloj 3-ici odsteta je isplacena.nedugo nakon zahtjeva za isplatu odstete.medutim moj slucaj je jos na sudu vec 10g.vodi ga jedna advokatica kojoj je slucaj vracen vec 3 puta na pocetak.iako je nedavno donesena odluka da osiguranje nema vise pravo na zalbu i odredeno je da se trazena svota odstete isplati .slucaj je prebacen sa opcinskog suda na zupanijski i obrazlozenje im je da neznaju dali je moje ljecenje zavrsilo.sada se ja pitam da uz svu prilozenu dokumentaciju slucaj se ne privodi kraju.te dali je problem u sudu ili nacinu zastupanja moje advokatice.,molim odgovore ili savjete mi slati na e-mail adresu : sara-louis@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

na zupanijskom je jer se tuzenik zalio.

nije odvjetnica kriva sto se tri puta vracalo sa zupanijskog. za to je kriva losa sutkinja na opcinskom sudu koja nije izvela sve dokaze ili je lose napisala presudu.

ako smatrate da vam odvjetnica ne radi dobro i ne mate vise povjerenja u nju otkazite punomoc, platite joj dosada ucinjeno i nadjite drugog ili drugu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija