Jump to content

Moze li se sucu,odbiti odgovarati na pitanja?


Mentalist2

Preporučene objave

Dali se moze sucu prekrasajni sud , odbiti odgovarati na pitanja ? 

Objasniti cu . Bit ćemo ja i protu-stranka (od koje mi je 2x pozlilo ako sam u prisustvu,pijem terapiju radi nje bila sam kod psihijatra ..) sad cemo obe na sud prekrasajni.

 

Nemam snage od terapije lijekovima, odgovarati sucu na pitanja. Jos pored nje u sudnici.

Za odvjetnika nemam . 

Dali se smije odbiti zbog zdravstvenog razloga i stresa od stranke  , odgovarati sucu na pitanja..? Jer ionako dobio je vec sud dokumente od hitne ,zapisnike i sl sta je bilo .

Hvala. -(Pismeno mi nece dat sud obranu , da ne dolazim tamo ..sigurna sam ,iako jos nije stigao poziv ) 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam od srca.. kazem zato jer protu-stranka ce biti prisutna . 

Zato ne bi odgovarala .. a ne da sam nekulturna i sl .

Nije jos dosao poziv. Ne znam ako vas smijem molim vas pitati ,kako imam pravo na pisanu obranu ? Prvi prekršajni sam imala davno ,manji prekrsaj oko psa . Dobila poziv ,nije pisalo da se mogu pismeno braniti nego sam dosla i morala odgovarati skupa s protu-strankom..

 

Za ovaj sad sud prekrasajni koji me ceka ,dali se salje mozda prije suda - tom sudu,zamolba da se branim pismeno ? Ako znate mozda .. hvala vam puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija