Jump to content

placanje


anonimno

Preporučene objave

pao sam s motora te sam sam otisao na prvu pomoc te sam izjavio da sam pao i policija je sa mnom napravila zapisnik i dala mi da pusem i napuhao sam 0.14 imam 18 i nesto godina a nemam vozacku kako mogu platiti kaznu a da mi kuci ne dode nista tj da li mogu otici na policisku postaju i tamo traziti da to platim

policajac je nesto spominjao da cu platiti za vozacku sto nemam zatim jos nesto 500 kn i jos nesto 500 kn...nije problem platiti vec da li mogu odmah to....

ispricavam se zbog ovakvog teksta jer mi je slomljena noga pa nemam bas zivaca za pisat......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dakle ja tu vecer nisam dobio nista na ruke....

da li moze prijatelj otici to pitati na policiju jer mi je noga slomljena????

da li znate za sto cu sve dobiti kaznu????

dakle bio sam pijan 0,04

nemam vozacku

a ubiti to nije ni bitno jer cu platiti.....samo da ne dode doma da mater vidi da san bija pijan a popia jednu pivu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da ćete biti prijavljeni zbog dva prekršaja. 1. vožnja pod utjecajem alkohola 2. vožnja prije stjecanja prava na upravljanje motornim vozilom

 

protiv vas će biti podnijet zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka sucu za prekršaje.....dobit ćete od njih poziv za pripremno ročište......kad dobijete poziv onda ćete znati na čemu ste tj. za što vas terete. ovako lupamo na prazno. kad vas pozovu na sud odazovite se (tako vam je najpametnije budući ne želite komplikacije), priznajte, pokajte se zbog prekršaja pa ćete u svakom slučaju bolje proći. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

evo ga...

kontaktirao sam policajca koji je tu vecer pisao kazne

rekao da je to prometna nesreća te da to mora na prekršajni sud....

rekao je još i da može bit da će dati kao jednu kaznu za to sve...

dakle zanima me sto mogu ocekivati

iznos od koliko????

još jednom

nemam vozacku...

pijan 0.04 promila.... :-D:-D

policija je dosla naknadno jer sam ja debil rekao na hitnoj da sam pa s motora...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija