Jump to content

Ovrha na pokretnine


Jez23

Preporučene objave

Kad vam dode ovršno rješenje onda samo odgovorite sami na to rješenje da neposjedujete ništa, već da je sve od vaših roditelja. 

Ako dođu potpisat stvari onda roditelji izjave da je sve njihovo i vibto potvrdite,. To ide na sud i sud donosi zaključak da je ovrha nemoguća,docršena itd. Tada bi ovrhovoditelj trebaćo podnjeti novi prjedlog na drugom predmetu. Plaća, itd

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 22 sati , Vw touareg je napisao:

Kad vam dode ovršno rješenje onda samo odgovorite sami na to rješenje da neposjedujete ništa, već da je sve od vaših roditelja. 

Ako dođu potpisat stvari onda roditelji izjave da je sve njihovo i vibto potvrdite,. To ide na sud i sud donosi zaključak da je ovrha nemoguća,docršena itd. Tada bi ovrhovoditelj trebaćo podnjeti novi prjedlog na drugom predmetu. Plaća, itd

Hvala vam na odgovoru, nisam znao da to moze i tako funkcionirati citao sam zadnjih par dana na forumu slicne situacije ali, je veciniom bio odgovor ljudima prigovor trece osobe a, koliko sam shvatio to ne obustavlja ovrhu pa sam se malo uplasio jel bi po toj logici mogli i prodat vec stvari dok se to razjasni na sudu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 minuta, Vw touareg je napisao:

Roditelji se moraju izjasniti, ako to neprode onda protuovrha od roditelja ili to kao stecena prava trecih osoba. Jer oni kad popisivaju imovinu moraju staviti u zapisnik da je sve od roditelja, nista vase. To ide  na sud, onda sud odlucuje. I na tu odluku ako bude rjesenje ima se pravo zaliti. 

Nije mi sad vise bas jasno, ja sam mislio kad dođu popisivat stvari da je to vec donesena sudska odluka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija