Jump to content

Rješenje o ovrsi komunalne naknade


anonimno

Preporučene objave

Dobio rješenje o ovrsi komunalne naknade kojim će se ovrha provesti pljenidbom na plaći.

Ovo rješenje je samo ubačeno upoštanski sandučić. Smatra li se takav način dostave urednim ? i može li upravni dojel za komunalno gospodarstvo provoditi ovrhu ( jer ionako žalba ne odgađa provedbu ovrhe a rješenje se samom dostavom smatra ovršno) ? I još jedno pitanje - je li rok zastare na dospjeli dug komunalne naknade 3 godine i kojom zak.odredbom je to uređeno ( rješenjem mi se potražuje za zadnjih 6 god) ?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Imam isti problem, rješenje o ovrsi moj ludi poštar je ubacio u sandučić i vjerojatno sam potpisao povratnicu. Ovrha glasi na supruga koji je u inozemstvu već neko vrijeme. Da li da se pravim da to nisam uopće dobila ili da reagiram (kako, s obzirom da nemam pojma o čemu se radi?). Molim pomoć, jer na ovo pitanje nitko nije odgovorio! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Upravni odjel može provoditi ovrhu duga komunalne nakande, na to je ovlašten

" Izvršno rješenje o komunalnoj naknadi izvršava upravno tijelo jedinice lokalne samouprave, u postupku i na način određen propisima OPZ-a "

Način dostave nije uredan- niste potpisali dostavnicu, dakle rješenej niste mogli niti vidjeti, imate osnova za žalbu upravnom odjelu za gospodarstvo županije

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija