Jump to content

vozacka, kazna i bodovi


anonimno

Preporučene objave

u nedjelju ujutro su me zausatavitli u centru grada i pitao me da li sam pio, ja sam rekao da jesam i prisatao sam na test. dva puta nisam napuhao kako treba pa sam trazio da pusem ponovo nako cega se zuta lampica nije upalila i nije se cuo nikakav zvuk da je nepravilno koristen. nakon toga mi je policajac oduzeo vozacku uz vebalno vrijeđanje i dao kaznu 3000kn plus sudski troskovi, 6 mj. bez voznje i 5 bodova. u nalogu je naveo da sam odbio testiranje i jos da nisam postupio po njegovim uputama....WTF

voz. je bila oduzeta do 1.5. ali je jos nisam dobio, sa prometne me salju na MUP sa MUP-a na prometnu i kazu jutros da nazovem u pon. ili utorak pa cemo viditi.

ovo je prvi put da mi je oduzeta vozacka a kamoli da mi se takvo nesto dogodilo. nisam imao kaga da dođe poa mene i po auto a nisam ga mogao ostaviti u gradu pa sam ga odvezao doma da bi zamislite cuda on mene na motoru pratio preko pola grada sa ugašenim svijetlima da bi mi otvorio vrata ko luđak i rekao da mi je to jos 3000kn.. :-?:-?:-x:-x

ja od šoka jos ne znam kome da se žalim... MOLIM VAS POMAGAJTE MI :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija