Jump to content

Podmladjeno vozilo


anonimno

Preporučene objave

Prilikom uvoza vozila potrebno je imati carinsku deklaraciju zajedno sa svim papirima od vozila kako bi se uvtrdilo prilikom uvoza(plaćanja carine itd) da li vozilo zadovoljava homologaciju i da li je ukradeno itd.s obzirmo da je vozilo uvezeno trebalo bi značiti da je sve u redu tj.da je legalno uvezeno.

Unatoč tome postoji mogućnost da su papiri bili lažni i da je krivotvorena dokumentacija i deklaracija i tada bi ti ti to vozilo uzeli sigurno ako bi se to utvrdilo.

stoga dobro provjeri prije kupnje jel sve legalno uvezeno i to kod carine i policije provjeri.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cuo sam da ima dosta takvih automobila

 

nije nista cudno da je na nekim dijelovima godina proizvodnje starija za 1 ili ajd cak i 2 godine od godista samog vozila, ali cudno je da je tako bas na svim dijelovima, kao i da je na staklima brisana...

 

kupiti takav auto nije prekrsaj, bitno je da auto ima uredne papire.

 

ako su pak papiri lazni, mogao bi imati problema iako se "kupcu u dobroj vjeri" kupljena stvar malo teze oduzima...

 

a ne znam, kazes da je povoljan... mozes li zakljuciti po necem drugom osim datumu proizvodnje plasticnih/inih dijelova koja je stvarno godina proizvodnje? obicno se isti tip automobila ovisno o modelskoj godini razlikuje po odredjenim detaljima, pa mozda tako?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svugdje je godiste ili 12 mjesec 94 ili početak 95.Nisam pitao prodavca jel auto podmladjivano al on mi je rekao kada sam gledao auto da je regularno i da ga ne bi registrovao na svoje ime da nije legalno.Cuo sam da se automobili podmladjuju u nekim servisima u Italiji kao ugrade mu neke nove dijelove (kobajagi)i onda mogu kao da odbiju godinu do dvije maksimalno.Jel neko zna šta više o tome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija