Jump to content

Izvanbračna zajednica ostavina


anonimno

Preporučene objave

Jedna ženksa osoba tvrdi da je bila izvanbračna supruga moga oca, cirka 2 godine.

 

Iz policije se vidi da po adresi nikada nije živjela na istoj adresi s mojim ocem.

 

Kakvo su joj šanse da to dokaže kojekakvim njoj sklonim svjedocima.

 

Jer meni nema smisla ako nije prijavila adresu na njegovu ili on na njenu.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ostavinska završena, ja dobio sve. Troškove sahrane ja platio (misa, itd)

 

Pojavila se izvanbračna supruga živjela 2.5 godina s ocem navodno, ali ne na istoj adresi.

 

Ona ima račun na 10000 kuna za troškove zabave nakon smrti, karmine. I hoće da ja to platim. Prvo stupanjski sud presudio u moju korist, drugostupanjski u njenu jer da ona ima pravo ako je živjela u izvanbračnoj zajednici.

 

Ali pazi, ona nigdje nije niti dokazala izvanbračnu zajednicu niti pokušala, samo je rekla da je živjela i županijski sud to prihvatio.

 

Županijski sud naredio općinskom da utvrdi da li je ona platila ili nije karmine. Ja tvrdim da sam ja imao u svojoj kući, ona da je u restoranu.

 

Županijski sud tvrdi da trebaju biti dvoje karmine jer ja nisam sve prijatelje oca poznavao.

 

Inače račun je običan račun iz restorana, bez ikakve specifikacije osim imena tužiteljice.

 

Pa kako da se izvučem, jer ipak govorim istinu, ali županijski sud je nekim čudom izvukao hrpu imaginarnih zaključaka.

 

Jer kad bi se odlučivalo po dokazima ja bih uvijek dobio, kao i do sada.

 

Razumijete: žena otišla u restoran, jela s društvom i ja sada trebam platiti račun na kojem ništa nije specificirano osim njenog imena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija