Jump to content

Legalizacija objekta


Flashgordon

Preporučene objave

Pozdrav svima,

 

Evo ovako bio sam u odvjetnika, geodeta, arhitekta, na katastru i ZK. Nitko mi nezna nista za reci svi drobe svoje i svi nude komadic rjesenja.

 

Dvojna kuca, 3 poslovna prostora 2 od tih su nekoc radili kao poslovni prostori 1 nije nikada.

 

Pola kuce i 3 poslovna prije 1968 sagradena, druga polovina tokom 1968 poceta gradnja.

 

Kuca ima gradevinsku dozvolu ali izgleda drukcije nego u njoj malo je veca hah.... da malo :-D

 

Kuca nije uknjizena niti etazirana vec je u katastru i ZK na ovoj cijeloj cestici zemlje ŠUMA.

 

Nastranu sad uknjizavanje jer nemogu nista niti uknjiziti buduci da moji susjedi s kojima dijelim kucu to nezele niti zele ista placati a rekli su mi po novom da bez njih dvojnu kucu nemogu knjiziti niti etazirati.

 

Kako da ja taj poslovni prostor koji je jedini od 3 koji je u mome vlasnistvu mogu po zakonu koristiti kao poslovni prostor trgovine bez ispravne gradevinske i uporabne dozvole.

 

Rekli su mi na katastru da moram dovesti geodeta da je to prvi korak ali meni se njega ne dovodi jer MISLIM da to povlaci zasobom placanje gradevinske, komunalnih naknada za razliku, a opet nemogu nista bez susjeda uknjizavati niti etazirati ... zasto da ja ispastam sto su usred grada prije 40 godina moji roditelji radili kako im se htjelo

 

jedino me zanima taj poslovni prostor koji zapravo ne postoji jer na tom cijelom podrucju pise da je ŠUMA ali ova dva poslovna kraj njega su radila prije neznam na temelju cega su oni izvadili rješenja kad je tu ŠUMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija