Jump to content

pogrešna uplata


neno22

Preporučene objave

radim preko student servisa i na zadnjoj plaći sam dobio dvostruku uplatu od strane sc znaći uplaćen mi je dvostruki iznos, pošto još jedan frend radi preko mog ugovora u jednoj drugoj firmi ja sam mislio da je to njegov novac te sam mu ga dignuo sa računa, sad me zove žena iz banke i traži da vratim taj novac, frend mi je namoru i potrošio je veliki dio novcaa jasvoj nedam, kakve su posljedice ako ne vratim novac banci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kažeš da si digo novce, a da nisi potpisao ništa...da si ih digao u banci morao bi potpisati pa si ih vjerojatno digao s bankomata, u kojem je slučaju jasno da si ih digao ti, jer je riječ o tvom računu...ukratko banka ima pravo tražiti povret sredstava ako ih je ona uistinu zabunom uplatila, tu ne možeš ništa...savjetujem da provjeriš u SC-u da li su možda oni uistinu uplatili dvije plaće ili ne, a ako nisu i ako je banka uistinu zabunom platila više kratko savjet...plati im ili će te tužiti, a od svog prijatelje traži da ti vrati novce

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

...svakako se slažem sa tomacsoon-om..trag uplate/isplate novca u banci sigurno postoji, a ako su ti stvarno pogrešno preplatili na račun bolje im vrati, inače riskiraš sudske troškove i kamate...mislim da SC tu ne može pomoći, jer si ti primio i podigao novac..a s prijateljom ćes se dogovoriti kad se vrati s mora ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija