Jump to content

odgovor na žalbu


zeljkov

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

stvar mi je hitna pa bi Vas molio odgovor

zanima me da li zalbu na presudu(nepravomocnu) opcinskog suda mogu podnijet osobno ili moram uzet pravnika

Idem na zastaru,ako mogu osobno jeli ima kakva pravna caka u pisanju zalbi ili je samo vazno da udje u zalbeni postupak tj da se kiseli?

 

unaprijed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zastara vam je u kaznenom pravu postala rijedak slučaj. Naime mnogi misle kako se lako izvlače u prerkšajnom postupku (gdje je apsolutna zastara 2 godine), da se tako mogu izvući iu kazneom. Međutim varaju se jer su rokovi u kaznenom znaaaaatno duži, a sud na te stvari znatno biolje pazi.

 

Ako i dalje ustrajete u svom pravu na žalbu:

- možete je sami izjaviti i ne treba vam pravnik,

- ona bi vam trebala imati broj presude, žalbeni razlog (visina kazne, bitna povreda postupka, povreda materijalnog prava (najvažniji razlozi)), potpis i obrazloženje u čemu se sastoji povreda i potpis.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utjerivaczakona je napisao:

Zastara vam je u kaznenom pravu postala rijedak slučaj. Naime mnogi misle kako se lako izvlače u prerkšajnom postupku (gdje je apsolutna zastara 2 godine), da se tako mogu izvući iu kazneom. Međutim varaju se jer su rokovi u kaznenom znaaaaatno duži, a sud na te stvari znatno biolje pazi.

Ako i dalje ustrajete u svom pravu na žalbu:

- možete je sami izjaviti i ne treba vam pravnik,

- ona bi vam trebala imati broj presude, žalbeni razlog (visina kazne, bitna povreda postupka, povreda materijalnog prava (najvažniji razlozi)), potpis i obrazloženje u čemu se sastoji povreda i potpis.

 

hvala ti najljepsa,stvar mi je hitna trebao bi to rijesit slijedeci tjedan pa bi te molio ako imas kakav primjer i ako mi ga mozes poslat na mail

kronja98@yahoo.com

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija