Jump to content

Svi zakoni za pravosudni - procisceni tekstovi vazeci na dan 19.06.2005.


Tommy

Preporučene objave

Pozdrav kolegicama i kolegama koji spremaju pravosudni! Ja sam Tomislav, sudacki vjezbenik zaposlen u Trgovackom sudu u Slavonskom Brodu. Spremam pravosudni kao i vi.

 

Na stranici:

http://free-sb.t-com.hr/Tomislav-Mirosavljevic/p-r-a-v-o-s-u-d-n-i.htm

 

naci cete link s kojeg cete moci downloadati sve zakone za pravosudni ispit – prociscene tekstove vazece na dan 19. lipnja 2005. Iz tih tekstova sam spremam pravosudni. Tamo imate sve zakone (i neke dodatne zakone koje nuzno koristim u praksi), OSIM pravila izvanparnicnog postupka.

 

Na istoj cete stranici naci i nekoliko zanimljivih parnicnih presuda i rjesenja koje sam izdvojio posebno za vas.

 

Kako se zakoni mijenjaju i dopunjuju, tako cu nastojati cim prije azurirati prociscene tekstove istih.

 

Kolege parnicare bi mogla zanimati neka aktualna pitanja iz parnicnog postupka te gradjanskog i trgovackog prava, kao i prava drustava, koje mozete naci na:

 

http://free-sb.t-com.hr/Tomislav-Mirosavljevic/pravna-praksa.htm

 

Moj email je: tomislav_mirosavljevic@net.hr

 

Drzite se & ne dajte se!

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Nema problema za extract. 7z arhiver omogucuje iznimno jaku kompresiju komprimiranjem u .exe izvršnu datoteku. Kada skinete taj exe file, onda samo 2x kliknite kao da otvarate bilo koji drugi program. Pojavit ce vam se window koji ce od vas traziti da izaberete direktorij u kojem ce fajlovi sadrzani u .exe fajlu biti pohranjeni. To ucinite i kliknite ''EXTRACT''. I to je to.

 

:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija