Jump to content

Služenje civilnog vojnog roka nakon 01.01.2008.


breskvica

Preporučene objave

Mislim da da. Naime, nedavno sam razgovarao s jednom osobom koja je u Uredu za obranu i, kao upucena osoba, kaze da ce obveza biti smrznuta, medjutim da mozemo i dalje ocekivati pozive za novacenje i da ce i dalje postojati rocnici, medjutim ne u tolikom broju nego prema potrebama za popunjavanje mjesta u vojsci. Dakle, nekakva sansa za sluzenje postoji i dalje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Brat mi je prvotno odgađao služenje vojnog roka - fax, beba, jedini hranitelj obitelj, da bi se kasnije prebacio na civilno služenje vojnog roka...i vjerojatno bi i dalje dobio odgodu,jer je situacija i dalje takva (inače mu je 24 godine)...sada je dobio pismo svog Ureda za obranu da im se treba javiti jer u suprotnom gubi pravo na služenje civilnog vojnog roka...sto savjetujete - da im se javi pa da event. i dalje odgađa zbog navedenih razloga ili da pređe u redovno služenje vojnog roka gdje više ni ne zovu ljude na služenje? Hoće li se zamrznuti i civilno služenje ako se već od 1.1.08 zamrzava redovito?

 

Hvala poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija