Jump to content

firma


skradin

Preporučene objave

22 godine braka.Razvod neminovan.Punoljetno dijete.Stan stečen u braku ,glasi na oboje.Tijekom braka osnovana firma koja glasi na supruga.Oboje radimo u njoj,s tim da ja nemam status suvlasnika.Izrečene su prijetnje da ja nemam nikakva prava na dio firme niti udjela u dobiti.Do podataka ne mogu doci,osim dokumentacije o mojim poslovima.Pretpostavljam da je dobit izvučena tijekom puno godina iz firme na različite načine i da ja do nje ne mogu.Da li u podjeli bračne stečevine,uz odvjetnika,mogu ući u trag izvučenih sredstava ili se moram zadovoljiti prikazanim podacima?Postoje i nekretnine koje su upisane na roditelje supruga koje oni svojim primanjima nisu mogli steći.Što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na odgovoru.

U svojem vjerovanju da se tako nešto ne može desiti,našla sam se u poziciji da je počeo proces stvaranja atmosfere u firmi(nejavljanje na moje tel.pozive,skrivanje svih aktivnosti,bojkotiranje mog dijela aktivnosti,naredbe mojim djelatnicima na mojim projektima na koje ne mogu utjecati i sl.)kojom bi me prisilo na dobrovoljno odstupanje.Ulozi su veliki,projekti su u tijeku,svoje partnere od 10-tak godina unatrag ne mogu naprasno ostaviti.Prestara sam za osnivanje vlastite firme ,a i neću imati kapitala za pokretanje dok se ne završi imovinska parnica koja može trajati godinama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Molim iskusne forumaše da mi pomognu savjetom,da li uzeti radnu knjižicu i otići iz firme u kojoj svaki dan postaje sve nesnosnije,jer su ostali djelatnici primjetili ignoranciju prema meni,ili i dalje,do kraja svih procesa,koje nisam niti počela,jer ne znam odakle krenuti,ostati u stanu i na radnom mjestu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija