Jump to content

Žalba???


Mrkvic

Preporučene objave

Ovako...

prije kojih 5 mjei sam ulovljen sa 5 g marihuane.Od tada sam bio na kaznenom sudu gdje mi jezbog olaotnih okolnosti(mlađi punoljetnik,nekažnjavanje)odbačena kaznena prijava s time da sam morao ici na testiranja u centar za prevenciju ovisnosti.Testiranja su prosla OK,onda sam dobio poziv za prekršajni sud di sam samo potvrdio iskaz,da sam kriv itd.,i od onda sam čekao rješenje.Danas mi je došlo rješenje u kojem sam kažnjen sa 5000 kn,odnosno kazna mi se oprašta ako idem na testiranja daljnjih 6 mjeseci.+150 kn troškova no to ionako moram platit.Sad me interesira,budući da sam eć jednom prošao ta testiranja(a para za kaznu nemam jer sam student),dal se mogu žaliti da mi priznaju ova testiranja prije i da mi oproste tu kaznu?Ta testiranja su mi pain in the ass jer imam jako puno posla na faxu a moram putovat do određenog grada da to obavim,i tako 6 mjeseci.,a postoji i šansa da ću ići na dulje vrijeme u inozemstvo.Budući da nisam dobio nikakav dokument od centra za prevenciju ovisnosti da sam uspjeso prosao testiranja(sve je išlo interno između suda i njih),dal moram nabavit neku potvrdu?Također,ovo rješenje sam dobio od lokalnog prekršajnog suda,i piše da se mogu žalit Visokom prekršajnom sudu u Zagrebu,dal se to isplati il će još više popizdit na mene pa mi odrapit veću kaznu?hvala svima na pomoći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija